Firmamız ileri teknoloji bilgisayarlar, lazer kesim araçları ve CNC makineleri yardımıyla son derece hassas detaylarla istenilen ölçek ve ebatlarda, başta mimari proje maketleri olmak üzere, tarihi eser maketleri, endüstriyel ürün prototipleri, reklam, gemi, inşaat ve dekorasyon sektöründe kullanılan obje ve tasarımların üretimi konularında faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz sürekli olarak, üstün hizmet becerisini, sunum ve teşhir sanatının inceliklerini yansıtarak, yüksek bütçeli ulusal ve uluslar arası projelere imza atan mimarlar ve kurumsal şirketlerle çalışmış olup her zaman beklentileri aşmayı başarmıştır.

Mimari model ve maketlerin, projeler ve sunumlar üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Söz konusu proje ve sunumun hayata geçirilmesi sürecinde ciddi sorun ve yanlışların tespit edilerek geriye dönüşü mümkün olmayan maddi ve manevi kayıpların önlenmesinde maket son derece önemli bir araçtır.

Maket; hızla gelişen emlak sektöründe, konut satış ve pazarlama alanında artık vazgeçilmez bir sunum aracı olmuştur.

Kent Maket; Sektöründe 27 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir.

Şirketimizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, sunum ve teşhir sanatının inceliklerini yansıtmadaki becerisi ve boyutu ne olursa olsun her projeyi belirlenen tarihler içersinde tamamlamasıdır.

Şirketimiz profesyonel bir ekip tarafından son derece hassas ve özverili bir çalışmayla mükemmel sonuçlar elde ederek, müşterimizin olağanüstü kalitesini sunmasını amaçlar.

KENT MİMARİ MAKET